میز ال سی دی

امروزه نسل تلویزیون ها عوض شده و دیگر کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که از تلویزیون های قدیمی در منزل خود استفاده کند. با تغییر نسل تلویزیون ها میزهای آنها نیز دچار تغییراتی از لحاظ شکل و همچنین ابعاد شدند. نسل جدید از تلویزیون ها به ال سی دی معروف است که همگی ما نیز با آن آشنایی داریم  و در بسیاری از منازل نیز وجود دارد. تلویزیون ال سی دی از لحاظ ابعاد بزرگتر از تلویزیون های قدیمی است پس به طبع میز آن نیز باید بزرگ باشد. البته میز ال سی دی ابعاد بزرگی در عرض خود متناسب با تلویزیون های ال سی دی دارد. میز LCD در ابعاد و مدل های گوناگون برای خرید در فروشگاه ها موجود میباشد اما برای اینکه بتوانید یک میز ال سی دی مناسب را تهیه کنید باید یک سری نکات را در نظر داشته باشید که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

اولین و مهمترین نکته در خرید میز ال سی دی تطابق آن با سایر وسایل و دکوراسیون داخلی است. میز ال سی دی همانظور که گفته شد در طرح ها و ابعاد مختلفی تولید میشود که این طرح و ابعاد باید با دکوراسیون داخلی هماهنگی داشته باشد. به طور کلی دو نوع دکوراسیون داخلی وجود دارد که یکی از آنها مدرن و دیگری کلاسیک میباشد. برای دکوراسیون کلاسیک از میز کلاسیک و برای دکور مدرن از میز مدرن استفاده شود. اما مشکل اینجاست که بیشتر فروشگاه ها تعداد مدل های کمی از میزهای کلاسیک و مدرن را در فروشگاه خود موجود دارند که ممکن است با سلیقه مشتری و همچنین دکوراسیون داخلی برخی ساختمان ها همخوانی و تناسب نداشته باشد. شرکت هنر چوب کورش یکی از بزرگترین تولید کنندگان میز lcd است که انواع میز های ال سی دی را در طرح و رنگ های گوناگون تولید و بفروش میرساند. برای خرید میتوانید به وب سایت این شرکت مراجعه کرده و انواع مدل میزهای این شرکت را مشاهده و خرید نمایید.

بعد از انتخاب مدل مناسب با دکوراسیون داخلی نوبت به ابعاد آن میرسد. ابعاد میز ال سی دی باید نسبت به فضا انتخاب شود. اگر محیطی که قرار است میز LCD در آنجا قرار گیرد کوچک باشد نباید ابعاد میز بزرگ در نظر گرفته شود و به همین ترتیب برای فضای بزرگنیز نباید از میز ال سی دی کوچک استفاده کنید.

جنس میز ال سی دی بسیار مهم است. از متریال های متعددی برای ساخت میز LCD استفاده میشود ولی متریال محبوب و مشتری پسند، میز ال سی دی ام دی اف میباشد. MDF زیبایی منحصر بفردی دارد. 

1مجموع 14 محصول
1مجموع 14 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :